Haberler

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü sebebiyle otistik çocuk, "otizmliyim hayatın içindeyim" yazılı tişörtler giyerek, Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde muayeneye gelen yaşıtlarına balon verdi, doktor asistanlığı yaptı.

Steteskopla birbirlerini ve doktorları muayene eden otizmli çocuklar, hasta çocukların elinden tutup muayeneye götürerek doktorlara yardımcı oldu. Etkiliğin sonunda "otizmliyim hayatın içindeyim" yazılı pasta kesildi. Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mahmut Çivilibal, otizmin toplumda zannedildiği gibi bir eksiklik ya da gerçek bir hastalık değil farklılık olduğunu söyledi.

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü sebebiyle otistik çocuk, "otizmliyim hayatın içindeyim" yazılı tişörtler giyerek, Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde muayeneye gelen yaşıtlarına balon verdi, doktor asistanlığı yaptı. Steteskopla birbirlerini ve doktorları muayene eden otizmli çocuklar, hasta çocukların elinden tutup muayeneye götürerek doktorlara yardımcı oldu. Etkiliğin sonunda "otizmliyim hayatın içindeyim" yazılı pasta kesildi.Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mahmut Çivilibal, otizmin toplumda zannedildiği gibi bir eksiklik ya da gerçek bir hastalık değil farklılık olduğunu söyledi.

Gaziosmanpaşa

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.