Haberler

Emzirme Haftası kapsamında Ebebek ve VM Medical Park Bursa Hastanesi işbirliğiyle Kent Meydanı AVM'de düzenlenen sohbet büyük ilgi gördü.

Kent Meydanı AVM, 3 Ekim Pazartesi akşamı bilgilendirici bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Emzirme Haftası kapsamında düzenlenen etkinlik -2 Çarşı Katı'nda gerçekleşti.

Yaşam Koçu Şeyda Coşkun'un yanı sıra Hande Yuvakuran moderatörlüğünde VM Medical Park Bursa Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Yrd.Doç.Dr.Nureddin Vurgun, Yeni Doğan Hemşiresi Çiğdem Özel emzirme ve annelik ile ilgili bilgiler paylaştılar. İlk altı ay sadece anne sütünün yeterli olduğunu belirten konuklar anne beslenmesiyle ilgili bilgiler de verdiler. Emzirme teknikleri, faydalı gıdalar, anne psikolojisi gibi konuların yer aldığı sohbette Yaşam Koçu Şeyda Coşkun ve VM Medical Park Bursa Hastanesi Yeni Doğan Hemşiresi Çiğdem Özel de kendi annelik deneyimlerinden söz etti.

Sohbet sonrası bir de yarışma gerçekleştirildi. Oto koltuğu bağlama ve bebek bezi değiştirme yarışmaları sonucunda izleyiciler ebebek'ten çeşitli hediyeler kazanmaya şansı yakaladılar. Yenidoğan bebekler için en ideal besin maddesi olan anne sütüne dikkat çekilen Emzirme Haftası, her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle anne ve anne adaylarını bilgilendiriyor.

Bursa

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.