Haberler

Medical Park Gebze Hastanesi 23 Aralık 2016, Cuma günü ikincisini gerçekleştireceği Gebelik Okuluna tüm gebeleri okula bekliyor.

Medical Park Gebze Hastanesi Kasım ayında 40 Gebenin katılımıyla 1. Gebelik Okulu'nu gerçekleştirmişti. Aralık ayının 23'ünde ikincisini gerçekleştireceği Gebelik Okulu hazırlıklarına başladı.

Medical Park Gebze Hastanesi Gebelik Okulu hastanenin 7. Kat konferans salonunda 23 Aralık Cuma günü gerçekleşecek. Program yine saat 13:00'de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Murat Api'nin Sağlıklı Gebelik Süreci ve Doğumu anlatması ile başlayacak. Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Emre Dibek bebeğe yaklaşım konusunda anne adaylarına değerli bilgiler verecek. Kısa bir aranın ardından Uzman Psikolog Gizem Sezgiç Gebelikte Psikolojik Değişimler ve Baş etme yöntemlerini anlatacak. Gebelikte Beslenmenin önemine ise Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Simge Çolakoğlu değinecek. Programın en son eğitimcisi Eğitim Hemşiresi Şerefnur Yılmaz ise anne adaylarının çok merak ettiği ve çekindiği bebek bakımı hakkında uygulamalı bilgiler verecek.

Katılımın ücretsiz olduğu Gebelik Okulu ikincisine Medical Park Gebze Hastanesi uzmanları gebeleri bekliyor. Katılmak isteyenlerin hastaneyi arayarak kayıt yaptırması gerekiyor.

Gebze

Sağlık Köşesi

Eşyalar dönüyor hissi BPPV belirtisi olabilir...

Kendisinin ya da eşyaların döndüğü hissine...

devamı

Parmaklarınızın neden uyuştuğunu hiç düşündünüz...

Pek çoğumuz parmaklarımızdaki uyuşma ve karıncalanma...

devamı

Burun estetiği yaptırırken koku duyunuzdan...

Sağlıklı bir dış görüntüye kavuşmak milyonlarca...

devamı

Kanserin bariyeri: Risk faktörlerinden uzak...

Önlenebilir olmasına rağmen her yıl milyonlarca...

devamı

Çocuğa mükemmeliyetçi yaklaşım ...

İnsan doğası nedeniyle toplumsal bir varlıktır,...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.