Haberler

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saadettin Uslusoy'u da kattı.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, bünyesine kattığı deneyimli isimlerle gücüne güç katmaya devam ediyor. Hastane, Uzm. Dr. Hüseyin Saadettin Uslusoy'u da gastroenteroloji kadrosuna dahil etti. 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olan Uzm. Dr. Uslusoy, 1990 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde İç Hastalıkları alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. 2007 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda Gastroenteroloji uzmanlık eğitimini tamamladı.

GASTROENTEROLOJİ ALANINDAKİ TECRÜBESİNİ TAŞIYACAK

Uzm. Dr. Hüseyin Uslusoy; GİS kanamalı hastaya endoskopik müdahale (Enjeksiyon Skleroterapisi, Band Ligasyonu, Endoklip Uygulaması, Fotokoagülasyon), Perkütan Endoskopik Gastrostomi, Perkütan Karaciğer Biyopsisi, Endoskopik Retrograd Kolanjiyo Pankreotografi (ERCP), Polip ve Yabancı Cisim Çıkarılması, Gastrik Bezoarların Endoskopik Yolla Çıkarılması, Üst Gastrointestinal Sistem Endoskopi, Alt Gastrointestinal Sistem Endoskopi, Karaciğer Yağlanması, Kronik Hepatit B ve C Tanı ve Tedavisi, Karaciğer kitlelerinde ayırıcı tanı ve tedavi, karaciğer nakil hastalarının seçimi, hazırlanması ve ameliyat sonrası tedavi ve takipleri, kalınbağırsak, safra kesesi, safra yolları ve pankreas hastalıkları, çölyak hastalığı gibi konularda tecrübesini Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'ne taşıyacak.

ULUSLARARASI KONGRELERE KATILDI

Meslek hayatı boyunca birçok ulusal ve uluslararası kongreye katılan Uzm. Dr. Hüseyin Saadettin Uslusoy, 2011 yılında Moskova'da Gastroenteroloji Kongresi'ne, Amerika Birleşik Devletleri Washington DC'de AALSD Kongresi'ne, 2013'te İngiltere Liverpool'da EASL Kongresi'ne, 2014'de İspanya Sevilla'da İnflamatuvar Barsak Hastalıkları Semineri'ne katıldı. Uzm. Dr. Uslusoy, Türk tabipleri Birliği, Türk Gastroenteroloji Derneği, Karaciğer Araştırmaları Derneği'ne üyedir.

Antalya

Sağlık Köşesi

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

Sünnet öncesi muayne önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Cildimize günaydın demenin mevsimi geldi...

Kış aylarında soğuk havanın kuruttuğu, nemsiz...

devamı

Tuz: Dost mu, düşman mı?...

Tuz, hayatın oluşumunda ve devamlılığında...

devamı

Geniz Eti Büyümesine Dikkat!...

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulak...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.