Haberler

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İhsan Üstün, memleketi olan Tarsus'ta kendi branşındaki tek hekim olarak Medical Park Hastanesi'nde göreve başladı.

ENDOKRİNOLOJİ ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İhsan Üstün, Medical Park Tarsus Hastanesi'nde hasta kabul etmeye başladı. İlçedeki tek endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı olan Tarsuslu hekim Doç. Dr. İhsan Üstün, Hacettepe Tıp Fakültesi'nden 1997'de mezun oldu. Üstün, 2002 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde iç hastalıkları uzmanlığı eğitimini, 2006'ta ise aynı hastaendokrinoloji ve metabolizma uzmanlığı eğitimini tamamladı. Askerliğini, hekim olarak Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) 2007-2008 yıllarında yaptı.

ÜNİVERSİTEDE GÖREV YAPTI

2010 yılından bu yana öğretim üyesi olarak görev yaptığı Mustafa Kemal Üniversitesi'nden, 2014 yılında doçent unvanını alan Doç. Dr. İhsan Üstün'ün mesleki ilgi alanları içinde, hipertansiyon, diyabet (şeker), obezite, kolestrol yüksekliği, kemik erimesi, kalsiyum metabolizması bozuklukları, hormonal bozukluklar, hipofiz bezi hastalıkları ve polikistik over sendromu yer alıyor. Çok sayıda bilimsel yayında imzası bulunan Doç. Dr. İhsan Üstün, Türk İç Hastalıkları Derneği ve Türk Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Derneği üyesi.

Tarsus

Sağlık Köşesi

Kötü karne başarısızlık göstergesi değil...

Öğrencilerin merakla beklediği 15 günlük...

devamı

Lohusalık döneminde annelerimize beslenme...

Medical Park Gebze Hastanesi Diyetisyen Simge...

devamı

Grip salgınından yeşil yapraklılarla korunun...

Son günlerde, iş yerlerinde, toplu yaşam...

devamı

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

Serebral Palsi nedir? ...

Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.