VM Medical Park Katı


VM ile Kişiye Özel Sağlık Hizmeti

Hasta odaklı yaklaşımdan esinlenerek 'Değer Katan Hizmet' ile tasarlanan VM katımızda, misafirlerimizin tedavi sürecine psikolojik katkı sağlayacak tüm fiziksel şartlar düşünüldü. Misafirlerimizi kendilerini özel hissedecekleri şekilde ağırlamak üzere modern ve şık bir çizgi belirlediğimiz VM katı, Medical Park Gaziosmanpaşa'da hizmetinizde.



Sağlıkta kalite anlayışı ile misafirlerine talebe uyumlu sağlık hizmeti sunan VM konsepti, sağlığınızın konforunu düşünerek ;

• Tedavi Yaklaşımları

• Misafir Hizmetleri

• Hasta Bakım Anlayışı ile

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde fark yaratıyor. Yaşam kalitenizi arttıracak en iyi hizmet ve çözümleri sunmak için VM katınızda yanınızdayız…

VM AYRICALIKLARI

Hayatın günlük temposu ve koşuşturması içerisinde ihmal ettiğiniz sağlığınızı sizin adınıza takip ederek sağlık koçluğunuzu üstleniyoruz. VM Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi'nin güvenini sürekli yanınızda hissetmenizi sağlıyoruz.

'Sağlığınız Bizim İçin Her Şeyden Önemli'

TEDAVİ YAKLAŞIMLARI

İleri teknoloji ile uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra yenilikçi tıp teknolojileri ile tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden hizmet veren hastanemiz alanında uzman hekim kadrosu ve deneyimli sağlık personeli ile adımızdan söz ettiriyoruz. Erken teşhis, etkin tedavi ve hasta konforunu ön plana alan anlayışımız ile VM katımızda fark yaratıyoruz.

MİSAFİR HİZMETLERİ

Sağlıkta mükemmeliyeti, hasta memnuniyetini, güler yüzlü hizmet prensibini benimseyen VM katımızda tecrübeli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı ve yenilikçi tıp teknolojileriyle sizlerleyiz.

HASTA BAKIM ANLAYIŞI

Hasta ve hasta yakınlarını kendilerini evlerinde hissettirmek prensibiyle kurgulanan Misafir Hizmetleri bölümümüzde hastalarımızı misafir kabul edip hastanede her aşamada eşlik ediyoruz. Tüm odalarda VIP kalitesinde hizmet sunan Misafir Hizmetleri; hastanın karşılanması, yatışının yapılması ve odasında aldığı tüm hizmetleri birebir takip ediyor.

ÖZEL VE KALİTELİ HEMŞİRELİK BAKIMI

Hemşirelik bakım sürecinin temelinde hasta ihtiyaçlarına özel güncel hemşirelik uygulamaları yer alıyor. VM katımızda; her zaman özel, güvenli, kaliteli ve güler yüzle hemşirelik bakımı veriliyor. Her hasta ve refakatçisi; nezaket, saygı ve özenle davranılarak güvenli bir bakım alma hakkına sahiptir.

Gaziosmanpaşa

Sağlık Köşesi

Çocukların korkulu rüyası 9 kış hastalığı...

Dondurucu soğuklar ve artan kar yağışlarıyla...

devamı

Kötü karne başarısızlık göstergesi değil...

Öğrencilerin merakla beklediği 15 günlük...

devamı

Lohusalık döneminde annelerimize beslenme...

Medical Park Gebze Hastanesi Diyetisyen Simge...

devamı

Grip salgınından yeşil yapraklılarla korunun...

Son günlerde, iş yerlerinde, toplu yaşam...

devamı

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.