VM Medical Park
"Deger Katan Hizmet" VM ile Kişiye Özel Sağlık Hizmeti

Hasta Odaklı Yaklaşımdan esinlenerek Değer Katan Hizmet ile tasarlanan VM katımızda, misafirlerimizin tedavi süreçlerine psikolojik katkı saglayacak tüm fiziksel şartlar düşünüldü. Misafirlerimizi kendilerini özel hissedecekleri şekilde ağırlamak üzere modern ve şık bir çizgi belirlediğimiz VM Katı, Medical Park'ta Hizmetinizde.

Saglıkta kalite anlayışıyla misafirlerine talebe uyumlu saglık hizmeti sunan VM konsepti, sağlığınızın konforunu düşünerek;

• Tedavi Yaklaşımları

• Misafir Hizmetleri

• Hasta Bakım Anlayışı ile

Medical Park Hastaneleri'nde fark yaratıyor. Kusursuz hizmet anlayışı, saglık kavramını öne çıkaran duruşuyla yaşam kalitesini artıracak en iyi hizmeti ve çözümmleri sunmak için VM Katımızda yanınızdayız.

VM Ayrıcalıkları Medikal Takip Merkezi

Değer Katan Hizmet felsefesiyle kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunulan VM katımızda koruyucu ve önleyici sağlık uygulamaları kapsamında yeni sağlık hizmeti anlayışı Medikal Takip Merkezi sizler için kuruldu.

Hayatın günlük temposu ve koşuşturması içerisinde ihmal ettiğiniz sağlığınızı sizin adınıza takip ederek bir anlamda sağlık koçluğunuzu gönüllü olarak üstleniyoruz. Sunduğumuz bu farklı saglık hizmeti anlayışımızla yanımızda değilken de sizleri izliyor ve VM Medical Park güvenini sürekli yanınızda hissetmenizi sağlıyoruz.

"Sağlığınız bizim için her şeyden önemli!"

Tedavi Yaklaşımları

İleri teknoloji ile uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra yenilikçi tıp teknolojileri ile tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden hizmet veren hastanemiz uzman doktor kadrosu ve deneyimli sağlık personeli ile adından söz ettiriyor. Erken teşhis, etkin tedavi ve Hasta konforunu ön plana alan anlayışımız ile VM katında fark yaratıyoruz.

Misafir Hizmetleri

Hasta odaklı yaklaşımın yanı sıra sağlıkta mükemmeliyeti, hasta memnuniyetini, güler yüzlü hizmet prensibini benimseyen VM katında tecrübeli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı ve yenilikçi tıp teknolojileriyle sizlerleyiz.

'Misafir Hizmetleri' bölümü hastalarını 'misafir' kabul edip hastane içinde her aşamada eşlik ediyor.

Hasta Bakım Anlayışı

Hasta ve hasta yakınlarının kendilerini evlerinde hissettirmek prensibiyle kurgulanan 'Misafir Hizmetleri' bölümü hastalarını 'misafir' kabul edip hastane içinde her aşamada eşlik ediyor. Hastaneye atılan ilk adımdan itibaren genişbir hizmet yelpazesi sunan VM katında randevu takip ve planlamaları 'Misafir İlişkileri' tarafından gerçekleştiriliyor. Tüm odalarda VIP kalitesinde hizmet sunan 'Misafir Hizmetleri'; hastanın karşılanması, yatışının yapılması, kata çıkarılması ve odasında aldığı tüm hizmetleri birebir takip ediyor.

Özel ve Kaliteli Hemşirelik Bakımı

Hemşirelik bakım sürecinin temelinde hasta ihtiyaçlarına özel güncel hemşirelik uygulamaları yer alıyor. VM katında hasta odaklı bir anlayış ile her zaman özel, güvenli, kaliteli ve güler yüzle hemşirelik bakımı veriliyor. İnsanı sevmek ve ona değer vermek felsefesiyle hizmet veren hemşirelik hizmetleri bölümümüzde hastalarımıza talebe uyumlu saglık hizmeti sunuluyor. Hemşireliğin dört temel rolü olan eğitim, yönetim, araştırma ve bakım alanlarında, ulusal ve uluslararası düzeyde referans merkezi olmayı amaçlıyor.

VM katımızda her hasta ve refakatçisi; nezaket, saygı ve özenle davranılarak güvenli bir bakım alma hakkına sahiptir.

İstanbul Bahçelievler

Sağlık Köşesi

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

Sünnet öncesi muayne önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Cildimize günaydın demenin mevsimi geldi...

Kış aylarında soğuk havanın kuruttuğu, nemsiz...

devamı

Tuz: Dost mu, düşman mı?...

Tuz, hayatın oluşumunda ve devamlılığında...

devamı

Geniz Eti Büyümesine Dikkat!...

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulak...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.