Haberler

Trabzon'un en çok üyesi bulunan derneklerden biri olan Emekliler Derneği 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle dernek binasında önemli bir etkinlik düzenledi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun da katıldığı etkinlikte Türkiye Emekliler Derneği Trabzon Şube Başkanı Burhan Bayraktar, Trabzon Büyükşehir Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Ümügül Çalık, Kurumsal Pazarlama Müdürümüz Tülay Hazaroğlu, Çamlık Huzurevi ve Köşk Huzurevi'nden gelen yaşlılarla birlikte dernek üyesi emekliler, beraber yemek yiyerek, sohbet etti.

Davetlisi olmaktan büyük onur duyduğumuz bu etkinlikte Kurumsal Pazarlama Müdürümüz Tülay HAZAROĞLU Kurumumuzun emeklilere yönelik' 'EMEKLİME SAĞLIK ''GİBİ önemli çalışmalar yaptığının da altın çizerken, her daim yanında olduğumuz Trabzon'un en büyük sivil toplum kuruluşu olan Emekliler Derneği'ne katkılarımızın devam edeceğini Yaşlılarımıza onlar için sağladığımız özel imkânlar ile her zaman yanlarında olacağımızı belirtti.

Emeklilere ve yaşlılara verdiği desteklerden dolayı Medical Park Karadeniz Hastanesi'ne teşekkür eden Türkiye Emekliler Derneği Trabzon Şube Başkanı Burhan Bayraktar Yaşlılara gösterilecek saygı ve sevgi, gelecek kaygılarını azaltacağı gibi, hangi yaşta olursa olsun tüm bireylerin yaşama güvenle bakmalarını sağlayacağını ifade etti. Yaşlıların milletimizin onuru olduğuna vurgu yapan Bayraktar, büyüklerine sahip çıkan toplumların medeniyeti yakalamış toplumlar olduğuna dikkat çekti.

Trabzon Karadeniz

Sağlık Köşesi

Kötü karne başarısızlık göstergesi değil...

Öğrencilerin merakla beklediği 15 günlük...

devamı

Lohusalık döneminde annelerimize beslenme...

Medical Park Gebze Hastanesi Diyetisyen Simge...

devamı

Grip salgınından yeşil yapraklılarla korunun...

Son günlerde, iş yerlerinde, toplu yaşam...

devamı

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

Serebral Palsi nedir? ...

Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.