Haberler

Dünya Sağlık ve 3. Yaş turizmi kongresine konuşmacı olarak davet edilen ve Amerikalı sağlık gurmesi Joseph Woodman, katılacağı kongre öncesinde Medical Park İzmir Hastanesi'ne özel ziyarette bulundu.

İzmir dünyanın en büyük sergisi Expo 2020'ye hazırlanırken, Dünya Sağlık ve 3. Yaş turizmi kongresi kapsamında dünyanın bir çok ülkesinden sağlık sektörünün önemli isimlerini ağırlıyor. Global sağlık turizmi anlayışı, global iletişim ve marka stratejileri, yönetim ve pazarlama, yatırım alanları, uluslar arası standartlar ve akreditasyonlar gibi bir çok başlık altında gerçekleşecek kongreye konuşmacı olarak katılan ve dünya sağlık sektörünün "gurmesi" olarak bilinen Joseph Woodman Medical Park İzmir Hastanesini özel olarak gezdi.

"Patients Beyond Borders" kitapları ve web sitesi ile sağlık turizmi alanında hastalar arasında oldukça güvenilir ve sözü geçen biri olan Josef Woodman, Medical Park İzmir Hastanesini uluslar arası hastanelerin kalite standartlarında bulduğunu açıkladı. Yaptığı detaylı hastane turunda tüm alanları dikkatlice gezen ve notlar alan Woodman, "Türkiye'de İzmir'in Expo 2020 sürecine hazırlandığını biliyoruz. Ana temasının sağlık olduğu İzmir'in dünyanın bir çok ülkesinde olmayan özeliklere sahip donanımlı bir hastaneye sahip olduğunu görmek beni çok şaşırttı ve mutlu etti" diye konuştu.

Önümüzdeki günlerde ekibinin Medical Park İzmir Hastanesi'nde detaylı bir anket yapacağını belirten Woodman, "Hastanenin gerek temizlik, gerek düzen alanlarında gözlemlediğim yüksek standartlar konusunda memnun kaldım. Dünyanın bir çok önemli ülkesinde hastaneleri gezdim. Şu anda baskıda olan kitabımda lider durumda olan hastanelerin sahip olduğu uluslar arası standartları İzmir'de gördüm. İzmir'in dünya sağlık sektöründe yeni bir yeri olacağını düşünüyorum. Yapılacak anketten sonra Medical Park İzmir Hastanesi'ni dünyaya önereceğiz" dedi.

İzmir

Sağlık Köşesi

Kötü karne başarısızlık göstergesi değil...

Öğrencilerin merakla beklediği 15 günlük...

devamı

Lohusalık döneminde annelerimize beslenme...

Medical Park Gebze Hastanesi Diyetisyen Simge...

devamı

Grip salgınından yeşil yapraklılarla korunun...

Son günlerde, iş yerlerinde, toplu yaşam...

devamı

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

Serebral Palsi nedir? ...

Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.