Medikal Takip Merkezi

"Herkes İçin Sağlık" ilkesinden hareketle kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunan hastanemiz, koruyucu ve önleyici sağlık uygulamaları kapsamında Yeni sağlık hizmeti anlayışımızı Medikal Takip Merkezi'ni sizler için kurdu.

Medikal Takip Merkezi Nedir?

Şeker hastası mısınız? Aşırı kilolarla başınız mı dertte? Bu yıl check-up yaptırmayı yine mi unuttunuz? Artık bir sağlık takipçiniz var! Medikal Takip Merkezi

MTM

Hayatın günlük temposu ve koşuşturması içerisinde ihmal ettiğiniz sağlığınızı sizin adınıza takip edecek, bir anlamda sağlık koçluğunuzu gönüllü olarak üstlenmiş olacağız. Sunduğumuz bu farklı sağlık hizmeti anlayışımızla yanımızda değilken de sizleri izliyor ve Medical Park'ın güvenini sürekli yanınızda hissetmenizi sağlıyor olacağız.

Nasıl Hizmet Alacaksınız?

Hastanemizde herhangi bir branştan hizmet almanızın sonrasında , kronik, yani; takibi gereken bir rahatsızlığınızın ortaya çıkması halinde örneğin; şeker hastalığı, hipertansiyon, anemi (kansızlık) gibi doktorunuzun sizi yüz yüze ya da sistemimiz aracılığıyla yönlendirmesiyle takip programımıza dahil ediyor ve bu üyelik sayesinde rutin takipleriniz yapılarak tetkik veya muayene zamanlarınızı size hatırlatıyoruz.

Doktorunuzun öngördüğü bu takip zamanlarında sizi telefonla arayarak haberdar ediyor, yaptığımız bu görüşmelerle aynı zamanda sorularınızı cevaplandırarak danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Gelişimini gizlice sürdüren, belirginleştiğinde ise birden fazla organımızda ortaya çıkan hasarlardan, ve bu hasarlara neden olan hastalıklardan önceden haberdar olmanızı sağlayacak olan check-up takiplerinizi de üstlenerek, hastalanmadan sağlığınızı koruyor ve koruyucu sağlık hizmetlerimizle de bunu sürdürüyoruz.

Kişiye Özel Arşiv

Dilerseniz kurumumuzda ya da başka sağlık kuruluşlarında yapılan test ve analiz sonuçları, grafi ve görüntüleme sonuçları gibi sağlık verilerinizi size özel arşivleyerek oluşturacağımız dosyanızda muhafaza etme imkanı sunuyoruz.

Sağlığınızın iyiliği ve durumu bizim için her şeyden önemli!

Takip merkezimizden ücretsiz faydalanabilmek için hastalanmayı beklemeyin!

Bize ihtiyacınız olan her yerde yanınızda olduğumuzu tekrar hatırlatır, sağlıklı günler dileriz!

Sağlık Merkezi

Tıbbi Bölümler

Sağlık Köşesi

Cildimize günaydın demenin mevsimi geldi...

Kış aylarında soğuk havanın kuruttuğu, nemsiz...

devamı

Tuz: Dost mu, düşman mı?...

Tuz, hayatın oluşumunda ve devamlılığında...

devamı

Geniz Eti Büyümesine Dikkat!...

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulak...

devamı

Tütünden kurtulmanın sırrı ya bırakamazsam...

Tüm dünyada dolaylı ve direkt olarak pek...

devamı

Ses kısıklığı hastalık habercisi olabilir...

Soğuk hava, sigara, üst solunum yolu enfeksiyonları,...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.