Haberler

Medical Park İzmir Hastanesi, Batman İli Bahçeşehir ilçesindeki Petrol ilköğretim okuluna kütüphane oluşturmak ve okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla '' Haydi Durma Bir Kitapta Sen Yolla '' projesi başlattı.

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba ve tüm personelin yürekten katılımıyla '' Haydi Durma Bir Kitapta Sen Yolla '' kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında Genel Müdür Veysi Kubba ve hastane personeli kitap bağışında bulunurken gelen hastalarda bağışta bulunarak kampanyaya destek verdi. Toplanan kitaplar kitaplığı bulunmayan Batman Petrol ilköğretim okulunda oluşturulacak olan kütüphanelere konulacak.

Kitap Hayatı Okumaktır

Kitap okumanın hayatı öğrenmenin en kolay yolu olarak nitelendiren Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba'' Gelecek nesillere yaşamı öğreten ve onları bu doğrultuda ışığa ulaştıran en daimi yardımcı kitaplardır. Okuma alışkanlığı ne kadar erken yaşta kazandırılırsa kazancıda o kadar erken olacaktır.Medical Park İzmir ailesi olarak Batman'da ki kardeşlerimize kütüphane kazandırıp, imkansızlıklara fayda sağlayabilecek olmanın sevinci içindeyiz. Herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz'' diye belirtti.

İzmir

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.