Haberler

Medical Park İzmir Hastanesi, Batman İli Bahçeşehir ilçesindeki Petrol ilköğretim okuluna kütüphane oluşturmak ve okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla '' Haydi Durma Bir Kitapta Sen Yolla '' projesi başlattı.

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba ve tüm personelin yürekten katılımıyla '' Haydi Durma Bir Kitapta Sen Yolla '' kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında Genel Müdür Veysi Kubba ve hastane personeli kitap bağışında bulunurken gelen hastalarda bağışta bulunarak kampanyaya destek verdi. Toplanan kitaplar kitaplığı bulunmayan Batman Petrol ilköğretim okulunda oluşturulacak olan kütüphanelere konulacak.

Kitap Hayatı Okumaktır

Kitap okumanın hayatı öğrenmenin en kolay yolu olarak nitelendiren Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba'' Gelecek nesillere yaşamı öğreten ve onları bu doğrultuda ışığa ulaştıran en daimi yardımcı kitaplardır. Okuma alışkanlığı ne kadar erken yaşta kazandırılırsa kazancıda o kadar erken olacaktır.Medical Park İzmir ailesi olarak Batman'da ki kardeşlerimize kütüphane kazandırıp, imkansızlıklara fayda sağlayabilecek olmanın sevinci içindeyiz. Herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz'' diye belirtti.

İzmir

Sağlık Köşesi

Cildimize günaydın demenin mevsimi geldi...

Kış aylarında soğuk havanın kuruttuğu, nemsiz...

devamı

Tuz: Dost mu, düşman mı?...

Tuz, hayatın oluşumunda ve devamlılığında...

devamı

Geniz Eti Büyümesine Dikkat!...

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulak...

devamı

Tütünden kurtulmanın sırrı ya bırakamazsam...

Tüm dünyada dolaylı ve direkt olarak pek...

devamı

Ses kısıklığı hastalık habercisi olabilir...

Soğuk hava, sigara, üst solunum yolu enfeksiyonları,...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.