Haberler

Medical Park İzmir Hastanesi, Batman İli Bahçeşehir ilçesindeki Petrol ilköğretim okuluna kütüphane oluşturmak ve okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla '' Haydi Durma Bir Kitapta Sen Yolla '' projesi başlattı.

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba ve tüm personelin yürekten katılımıyla '' Haydi Durma Bir Kitapta Sen Yolla '' kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında Genel Müdür Veysi Kubba ve hastane personeli kitap bağışında bulunurken gelen hastalarda bağışta bulunarak kampanyaya destek verdi. Toplanan kitaplar kitaplığı bulunmayan Batman Petrol ilköğretim okulunda oluşturulacak olan kütüphanelere konulacak.

Kitap Hayatı Okumaktır

Kitap okumanın hayatı öğrenmenin en kolay yolu olarak nitelendiren Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba'' Gelecek nesillere yaşamı öğreten ve onları bu doğrultuda ışığa ulaştıran en daimi yardımcı kitaplardır. Okuma alışkanlığı ne kadar erken yaşta kazandırılırsa kazancıda o kadar erken olacaktır.Medical Park İzmir ailesi olarak Batman'da ki kardeşlerimize kütüphane kazandırıp, imkansızlıklara fayda sağlayabilecek olmanın sevinci içindeyiz. Herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz'' diye belirtti.

İzmir

Sağlık Köşesi

Kötü karne başarısızlık göstergesi değil...

Öğrencilerin merakla beklediği 15 günlük...

devamı

Lohusalık döneminde annelerimize beslenme...

Medical Park Gebze Hastanesi Diyetisyen Simge...

devamı

Grip salgınından yeşil yapraklılarla korunun...

Son günlerde, iş yerlerinde, toplu yaşam...

devamı

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

Serebral Palsi nedir? ...

Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.