Haberler

Medical Park Tokat'tan Yatırım Atağı!

Medical Park Tokat Hastanesi ek bina inşaatında sona yaklaşıldı. Bu yıl sonunda açılması planlanan ek bina sayesinde hastanenin kapalı alanı 5 bin 500 metrekareden 14 bin metrekareye çıkarken, 49 olan yatak sayısı ise 100'e ulaşacak.

Temmuz 2007'de açılan Medical Park Tokat Hastanesi, 9. hizmet yılını doldurdu. "Herkes için sağlık" sloganı ile çıkılan yolda bugün her kitleye hitap eder konuma gelen hastane, sadece Tokat ve çevre illerinden gelen hastalara değil, Türkiye'nin çeşitli illerinden, hatta yabancı ülkelerden hastalara da hizmet veriyor. Medical Park Tokat Hastanesi'ne gelen hastaların yüzde 50'si il dışından hastaneye başvuruyor. Yıllık 150 bini bulan hasta sayısının 80 bininin il dışından geldiği ve bu hastalardan tedavi süreçleri boyunca Tokat'ta kaldıkları da düşünülürse, her yıl şehre önemli bir gelir kaynağı yansımış oluyor.ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPILIYOR

Medical Park Tokat Hastanesi'nin bu kadar büyük bir coğrafyaya hizmet vermesinin en önemli sebepleri ise kaliteli sağlık hizmeti vermesi, teknolojiyi yakından takip etmesi ve iyi bir hekim kadrosuna sahip olması olarak gösteriliyor. Medical Park Tokat Hastanesi son dönemde yaptığı çalışmalarla önemli bir büyüme atağına geçti. Büyümenin içinde sadece bölüm, teknolojik altyapı, hekim kadrosu yer almıyor; alan olarak da önemli yatırımlar yolda. Hastanenin yanında halen yeni bir ek bina inşaatı devam ediyor. 2016 yılı sonunda ek binanın hizmete açılması planlanıyor. Ek binanın hizmete açılmasıyla hali hazırda 5 bin 500 metrekare olan kapalı alan 14 bin metrekareye, 49 olan yatak sayısı ise 100'e çıkarılarak bölgeye daha iyi bir sağlık hizmeti sunulmuş olacak.

Tokat

Sağlık Köşesi

Eşyalar dönüyor hissi BPPV belirtisi olabilir...

Kendisinin ya da eşyaların döndüğü hissine...

devamı

Parmaklarınızın neden uyuştuğunu hiç düşündünüz...

Pek çoğumuz parmaklarımızdaki uyuşma ve karıncalanma...

devamı

Burun estetiği yaptırırken koku duyunuzdan...

Sağlıklı bir dış görüntüye kavuşmak milyonlarca...

devamı

Kanserin bariyeri: Risk faktörlerinden uzak...

Önlenebilir olmasına rağmen her yıl milyonlarca...

devamı

Çocuğa mükemmeliyetçi yaklaşım ...

İnsan doğası nedeniyle toplumsal bir varlıktır,...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.