Haberler

Batıkent'te geçtiğimiz yıl hizmete açılan Medical Park Ankara Hastanesi, Başkent Sigorta Acenteleri Derneği(BASİAD) ile birlikte düzenlediği geceyle, 2016 yılına "Merhaba" dedi. Sağlık sektörünün önemli isimlerinin bir araya geldiği yeni yıl kutlamasında konuşan Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Tonguç Sugüneş, "Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yeni yılda da kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştıran, öncü rolü üstlenen bir sağlık merkezi olmaya devam edeceğiz" dedi.

Kurulduğu 1993 yılından bu yana "Herkes için sağlık" felsefesiyle Türkiye'nin 17 ilinde 25 hastanesindeki uzman kadrosu ve son teknoloji yöntemlerle hizmet veren Medical Park Hastaneler Grubu'nun Ankara'da açılan ilk hastanesi yeni yıl için özel bir kutlama düzenledi. İş dünyasından üst düzey yöneticiler, sağlık sektörü çalışanları ve Ankara cemiyet hayatından seçkin isimlerin katıldığı gecede bir konuşma yapan Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Tonguç Sugüneş, 2015 yılında büyük başarılara imza attıklarını belirterek şöyle konuştu: "Türkiye'nin 17 ilinde 25 hastanesiyle 22 yıldır hizmet veren Medical Park Hastaneler Grubu'nu Ankara'da başarıyla temsil ediyoruz, 2016 yılında sağlıkta ileri teknoloji ve en iyi hizmeti tüm Ankaralılara sunmak için çalışmaya devam edeceğiz."

2016 YILI SAĞLIK YILI OLACAK!

Kaliteli sağlık hizmetini Türkiye genelinde her sosyo-ekonomik statüdeki hasta profiline ulaştırmayı başardıklarını anlatan Sugüneş, "Yıl boyunca hastanemizde toplam 163 bin 368 ziyaretçiye hizmet verildi, 4 binin üzerinde ameliyat, 1100'ün üzerinde yeni doğum gerçekleşti" dedi. Uluslararası kalite standartlarında hasta odaklı hizmet anlayışında çıtayı sürekli yükselttiklerine dikkat çeken Sugüneş, "2016 yılında sağlığın adresi yine Medical Park Ankara Hastanesi olacak" diye konuştu.

Gecede yeni yıla merhaba diyen konuklar ünlü sanatçı Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşadı.

Ankara

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.