Haberler

Bir yıl önce Ankara'da sağlığın tek adresi olma paralosıyla yola çıkan Medical Park Ankara Hastanesi birinci yaşını hastanesinde dünyaya gelen 10 bebekle birlikte kutladı. Medical Park Ankara Hastanesi, geçtiğimiz yıl bünyesinde dünyaya gözlerini açan bebeklere bir yıl ücretsiz sağlık hizmeti hediye etti.

"Herkes için sağlık" felsefesiyle Türkiye'nin 17 ilinde 25 hastanesindeki uzman kadrosu ve son teknoloji yöntemlerle hizmet veren Medical Park Hastaneler Grubu'nun Ankara'da açılan ilk hastanesi 1'inci yaşını çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Son 5 yılda sağlık alanındaki yatırımları ile dünyanın en hızlı büyüyen hastaneler grubunu Ankara'da başarıyla temsil eden Medical Park Ankara 1. Yaşında hastanede gözlerini açan ilk bebekleriyle bir araya geldi. Medical Park Ankara bir yıl önce kurulduğu ay hastanenin yeni doğan ünitesinde gözlerini açan bebekler ve aileleriyle doğum günü etkinliğinde buluştu. Medical Park Hastanesi ile eş zamanlı olarak birinci yaşını kutlayan bebeklere bir yıllık ücretsiz sağlık hizmeti hediye edildi. Hastane yetkililerine teşekkür eden aileler, Medical Park Hastanesi'nde bebeklerinin güvenli ellerde olduğunu bilmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Gelecek nesillerin sağlığı bize emanet!

Etkinlikte konuşan Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Tonguç Sugüneş, 1 yılda Medical Park Ankara Hastanesi'nde 1100'ün üzerinde doğum gerçekleştiğini belirterek, "Geçtiğimiz Kasım ayında hizmete açtığımız hastanemizde aynı ay içinde gözlerini açan bebeklerimizle birlikte birinci yaşımızı kutladık" dedi. Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştıran, öncü rolünü üstlenen bir sağlık merkezi olarak, gelecek nesillerin sağlığı bizlere emanet" ifadelerini kullandı.

"Bölgenin referans hastanesi olduk"

Bir yıl önce Ankara'da hizmete başlayan Medical Park Ankara Hastanesi kısa zamanda bölgenin referans hastanelerinden biri oldu diyen,Medical Park Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Şahin, "Sağlık alanında verdiği yaygın ve kaliteli hizmet ile Türkiye'nin önde gelen hastane gruplarından biri olan Medical Park, Ankara'da Batıkent'te hizmet verdiği dönem içerisinde bölgenin referans hastanelerinden biri oldu. 22 bin metrekare kapalı alanda 210 yatak ve 80 poliklinikle hizmet veren Medical Park Batıkent hastanesi, Ankara'nın tanınmış, alanında uzman kadrosu ve son teknoloji tedavi yöntemleriyle sağlık sektörüne yeni bir soluk getirdi. Açılışımızın üzerinden bir yıllık bir zaman geçmesine rağmen bu süreçte yaklaşık olarak 150.000 muayene, 5.000 civarında cerrahi işlem gerçekleştirerek sektörde ne kadar iddialı olduğumuzu ortaya koyduk" diye konuştu.

Ankara

Sağlık Köşesi

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

Sünnet öncesi muayne önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Cildimize günaydın demenin mevsimi geldi...

Kış aylarında soğuk havanın kuruttuğu, nemsiz...

devamı

Tuz: Dost mu, düşman mı?...

Tuz, hayatın oluşumunda ve devamlılığında...

devamı

Geniz Eti Büyümesine Dikkat!...

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulak...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.