Haberler

Medical Park Tokat Hastanesi kaliteli hizmet vermek parolası ile uzman kadrosunu her geçen gün güçlendirmeye devam ediyor.

En son Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Bölümüne Op. Dr Gültekin GÖKÇE'yide katarak, K.B.B bölümünde hekim sayısını ikiye çıkaran Medical Park Tokat Hastanesi, bölgedeki tartışılmaz sağlık merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları teşhis ve tedavisinde güncel ve modern yaklaşımı ile bilgi ve tecrübesini Medical Park Tokat Hastanesine taşıyacak olan Dr. Gültekin GÖKÇE 1963 Turhal doğumlu. İlkokul, ortaokul, ve lise tahsiline müteakip Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Gültekin GÖKÇE uzmanlığını ise Çukurova Üniversitesinde tamamlamıştır. Dr. Gültekin GÖKÇE'nin tıbbi ilgi alanları arasında Otoloji ve Nörootoloji (Kulağı ve Kulak ile Beyni ortak ilgilendiren hastalıklar), Rinoloji ve Allerji (Burun Hastalıkları,Stomatoloji ve Orofarenks Hastalıkları), Ağız İçinin iltihabi, kistik ve tümöral hastalıkları, Bademciklerin ve geniz etinin iltihapları ve büyümeleri, horlama sebepleri ve tedavileri, Larengoloji; Ses teli ve civarının iltihabi hastalıkları (Larenjitler), Ses teli nodülleri, polipleri, gırtlak kanserleri, Konuşma bozuklukları, Baş ve Boyun Cerrahisi Hastalıkları, Tükürük bezlerinin (kulak önü, çene altı ve dilaltı) iltihabi hastalıkları ve tümöral şişlikleri, boyundaki kitlelere (şişlik) yaklaşım onların sebeplerinin aranması ve gerekirse ameliyatla tedavileri, tiroglossal kistlerin ve sinüslerin tedavileri, Baş-boyun bölgesinin tüm kanserleri orofarenks (ağız içi), dil, çene kanserleri tedavisi bulunmaktadır.

Dr. Gültekin GÖKÇE evli ve 5 çocuk babası olup şu anda ise Medical Park Özel Tokat Hastanesinde hasta kabulüne başlamıştır.

Dr. Gültekin GÖKÇE'ye yeni görevinde başarılar dileriz.

Tokat

Sağlık Köşesi

Eşyalar dönüyor hissi BPPV belirtisi olabilir...

Kendisinin ya da eşyaların döndüğü hissine...

devamı

Parmaklarınızın neden uyuştuğunu hiç düşündünüz...

Pek çoğumuz parmaklarımızdaki uyuşma ve karıncalanma...

devamı

Burun estetiği yaptırırken koku duyunuzdan...

Sağlıklı bir dış görüntüye kavuşmak milyonlarca...

devamı

Kanserin bariyeri: Risk faktörlerinden uzak...

Önlenebilir olmasına rağmen her yıl milyonlarca...

devamı

Çocuğa mükemmeliyetçi yaklaşım ...

İnsan doğası nedeniyle toplumsal bir varlıktır,...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.