Haberler

Medical Park Tokat Hastanesi kaliteli hizmet vermek parolası ile uzman kadrosunu her geçen gün güçlendirmeye devam ediyor.

En son Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Bölümüne Op. Dr Gültekin GÖKÇE'yide katarak, K.B.B bölümünde hekim sayısını ikiye çıkaran Medical Park Tokat Hastanesi, bölgedeki tartışılmaz sağlık merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları teşhis ve tedavisinde güncel ve modern yaklaşımı ile bilgi ve tecrübesini Medical Park Tokat Hastanesine taşıyacak olan Dr. Gültekin GÖKÇE 1963 Turhal doğumlu. İlkokul, ortaokul, ve lise tahsiline müteakip Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Gültekin GÖKÇE uzmanlığını ise Çukurova Üniversitesinde tamamlamıştır. Dr. Gültekin GÖKÇE'nin tıbbi ilgi alanları arasında Otoloji ve Nörootoloji (Kulağı ve Kulak ile Beyni ortak ilgilendiren hastalıklar), Rinoloji ve Allerji (Burun Hastalıkları,Stomatoloji ve Orofarenks Hastalıkları), Ağız İçinin iltihabi, kistik ve tümöral hastalıkları, Bademciklerin ve geniz etinin iltihapları ve büyümeleri, horlama sebepleri ve tedavileri, Larengoloji; Ses teli ve civarının iltihabi hastalıkları (Larenjitler), Ses teli nodülleri, polipleri, gırtlak kanserleri, Konuşma bozuklukları, Baş ve Boyun Cerrahisi Hastalıkları, Tükürük bezlerinin (kulak önü, çene altı ve dilaltı) iltihabi hastalıkları ve tümöral şişlikleri, boyundaki kitlelere (şişlik) yaklaşım onların sebeplerinin aranması ve gerekirse ameliyatla tedavileri, tiroglossal kistlerin ve sinüslerin tedavileri, Baş-boyun bölgesinin tüm kanserleri orofarenks (ağız içi), dil, çene kanserleri tedavisi bulunmaktadır.

Dr. Gültekin GÖKÇE evli ve 5 çocuk babası olup şu anda ise Medical Park Özel Tokat Hastanesinde hasta kabulüne başlamıştır.

Dr. Gültekin GÖKÇE'ye yeni görevinde başarılar dileriz.

Tokat

Sağlık Köşesi

Kötü karne başarısızlık göstergesi değil...

Öğrencilerin merakla beklediği 15 günlük...

devamı

Lohusalık döneminde annelerimize beslenme...

Medical Park Gebze Hastanesi Diyetisyen Simge...

devamı

Grip salgınından yeşil yapraklılarla korunun...

Son günlerde, iş yerlerinde, toplu yaşam...

devamı

Doğru duruşun formülü: Göğüs, baş ve omuzlar...

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr....

devamı

Serebral Palsi nedir? ...

Medical Park Gebze Hastanesi Ortopedi ve...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.