Doku Gençleştirme ve Yenileme Ünitesi

Kök hücreden zenginleştirilmiş yağ transferi tedavilerinin yapıldığı Doku Yenileme ve Gençleştirme Ünitesi Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'nde hizmetinizde!

Bölüm Hizmetleri

Diyabetik ayak tedavisi, Meme rekonstrüksiyonu, Yara iyileşmesi, Yanık tedavisi, Kozmetik (anti aging), Yüzde scar (yara izi), Periferik iskemiler (dolaşım bozuklukları), Kolorektal fistula tedaviler

Kendi Kendinizi Gençleştirin!

Bu yöntemle vücudunuzdan elde edilen canlandırıcı ve gençleştirici hücreler vücut ve yüz kalıcı şekillendirme ve gençleştirme tedavisi için kullanılır. Kendi vücudunuzdan elde edilen yenileştirici hücreleri kullanmak cildinizi ve yaşlanmış bölgelerinizi yenilemenin en doğal yoludur. Kendi Hücrelerinizle Yaralarınız İyileşsin!

Doku Gençleştirme ve Yenileme Ünitesi'nde gerçekleştirilen tedaviler

Diyabetik ayak tedavisi:

Diyabetik damar hastalığında, Burger hastalığında olduğu gibi kronik ilerleyen damar hastalıklarında çoğu zaman o uzvun kaybedilmesinden başka günümüze kadar alternatif bir tedavi şekli yoktu. Bugün ise yapılan çalışmalardan sonra , kişinin kendinden alınan rejeneratif hücrelerin bu kanlanmanın olmadığı yaralarda tekrar damar oluşumunu gerçekleştirdiği görülmektedir. Böylelikle diyabetik ayak gibi hastalıkların ve damar tıkanıklıklarının uzvu kaybetmeden tedavisi yapılmaktadır.

Yanık tedavisi:

Kendi vücudunuzdan elde edilen yenileyici hücreler eski yara izlerinin, hareket ve doku kayıplarının tedavisinde yeni bir yöntem olarak çok başarılı sonuçlar vermektedir. Böylelikle doğal deri yapısını kaybetmiş bölgeler tekrar canlı doku görünümüne ve fonksiyonuna döndürülebilmektedir.

Vücut ve yüzdeki izlerin tedavisi:

Kendi dokularınızdan elde edilen yenileyici hücreler, hiçbir alerjik reaksiyon oluşturmadan ve yabancı madde kullanmadan sizin için özel bir ürün olarak hazırlanır ve iz bölgesine uygulanarak buradaki cansız dokunun tekrar doğal yapısına kavuşmasını sağlar.

Vücut ve yüz dolgusu:

Yağ ve doğal olmayan ürünlerle yapılan dolgularda kısa sure içinde dokunun %70'ten fazlası vücut tarafından geri emilmektedir. Bu geri dönüşüm düzensiz bir şekilde olduğu için ciltte pürüzlü bir bölge de oluşturabilmektedir. Ancak geliştirilen bu yöntemle kişinin kendi yenileyici hücreleri alınarak dolgu yapılacak dokuyla bir canlı kokteyl oluşturulmakta ve hastaya uzun süreli şekillendirme ve çoğu zaman kalıcı bir doğal dolgu tedavisi yapılmaktadır.

Bilgi için : Nalan Gebeş

* 0530 662 73 60

* 0216 468 53 29

* 0216 468 40 83

Medical Park

Sağlık Köşesi

Dişlerinizi Çamaşır Suyu Değil Doktorunuz...

Günümüzde herkes artık inci gibi beyaz dişlere...

devamı

Şimdi peeling zamanı!...

Yazın oluşan güneş lekelerinden ve cildinizi...

devamı

TİP 2 Diyabet: Küresel Salgın...

Yaşamın her döneminde ortaya çıkabilen, tedavi...

devamı

Sağlıklı Kurban Bayramı Tüyoları...

Kurbanı hemen kesildikten sonra yemeyin!...

devamı

Sigara içenlerde elma tipi şişmanlık artıyor...

Birçok kadın kilo korkusu yüzünden sigara...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu
 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.