Haberler

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Sn. Hayrullah KUBBA ve Genel Müdür Uz. Dr. Sn. Sadreddin HAKSAL'ın ev sahipliğini yaptığı, Bahçeşehir Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı ile Ulusal Vasküler ve Endovasküler Derneği tarafından düzenlenen 2. Kalp ve Damar Cerrahisi Kursu Medical Park Gaziantep Hastanesinde gerçekleşti.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Bilge ERDOĞAN'ın sekretaryasını yaptığı ''Perkütan Periferik Damar Girişim'' konulu kurs İstanbul, Ankara, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Elazığ, Malatya, Antakya ve Adıyaman'dan gelen Kalp ve Damar Cerrahlarının yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türker KILIÇ'ın açılışını yaptığı kurs, ''Son Üç Yılın Büyük Buluşu'' konulu sunumu ile devam etti.

Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Süha KÜÇÜKAKSU, Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Başkanı Prof. Dr. Tanzer ÇALKAVUR, Prof. Dr. Birol YAMAK, Prof. Dr. Oğuz TAŞDEMİR, Doç. Dr. Osman TİRYAKİOĞLU, Doç. Dr. Adnan CELKAN ve Uz. Dr. Mehmet GÜNDOĞAN'IN sunumları ile gerçekleşen kurs, SIMCASE Simulatörü pratik uygulamaları ile devam etti. Kurs, verimli geçen uygulamanın ardından katılım sertifikalarının dağıtılması ile sona erdi.

Gaziantep

Sağlık Köşesi

Yedikleriniz sizi depresyona sokabilir...

Uzmanlar, depresyonu insanların yaşamı boyunca...

devamı

Sürekli tansiyon ölçmek tansiyonu yükseltiyor...

Bir hastalık düşünün her üç kişiden biri...

devamı

Oturarak çalışanlarda kıl dönmesi riski fazla...

Medical Park İzmir Hastanesi Genel Cerrahi...

devamı

Sünnet öncesi muayene önemli...

Medical Park İzmir Hastanesi Çocuk Cerrahisi...

devamı

Yo Yo Sendromu'na dikkat! ...

Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo fazlası...

devamı

INTERNATIONAL PATIENT CENTER

:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
Mr Ms
*
:
*
:
*
:
*
:
*
: Güvenlik Kodu

 
 
*

Send

Message Sent Successfully.

Error Occurred, Please, try again later.